+358 (0) 207 619 100 jyki(at)jyki.fi

Yhteystiedot

Jyki Oy

Y-tunnus 1510807-3

Jykintie 10 FI-35400 Längelmäki

Puh. +358 20 761 9100

E-Mail: jyki(at)jyki.fi

Henkilökunnan sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi(at)jyki.fi

Laskutus: talous(at)jyki.fi

Paperilaskut: Jyki Oy Jykintie 10, 35400, Längelmäki

Verkkolasku osoite: OVT 003715108073 Operaattoritunnus 003703575029 Operaattorimme on CGI.

Jyki Oy

Jyki Oy Jykintie 10 FIN-35400 Längelmäki

 

Jyki-jälleenmyyjät

Längelmäki

Jyki Oy Ville Rautiainen Jykintie 10, 35400 Längelmäki +358 40 750 9892 ville.rautiainen@jyki.fi

Nummela

Ajardos Oy Halme Pekka Peräsimentie 13, 03100 Nummela +358 400 403 555 pekka.halme@jyki.fi

Kauhava

MARKKINOINTI E. KIVELÄ OY
Kivelä Erkki
Kankaanpääntie 76, 62200 Kauhava, Finland
+358 400 662 010
erkki.kivela@markkinointikivela.fi

Kauttua

Euran Hydr. ja Metallirakenne Mäkelä Olli Laitilantie 911B, 27500 Kauttua +358 40 582 2263 olli@ehm.fi

Joensuu

Närhi Oy, Petri Lievonen, Lentoasemantie 10 D, 80140 Joensuu, +358 400 529 600, petri.lievonen@narhi.com

Mäntyharju

Ideachip Machine Oy Humalainen Teppo Vihantasalmentie 421 a, 52700 Mäntyharju teppo@ideachip.com

Krylbo

Sjögrens Lastvagnar AB Brunnbäcksvägen 150, 775 96 Krylbo Sjögren Peter +46 70 628 0096 peter@sjogrenslastvagnar.se Sjögren Tomas +46 70 628 0097 tomas@sjogrenslastvagnar.se  

St. Petersburg

JYFA CIS Russia, 196625, Saint-Petersburg, Tyarlevo, Filtrovskoe shosse 3, office 440 Phone:  +7 (812) 3201249 Mobile: +7 (921) 7771815 e-mail: smirnov.anton@jyfa.ru www.jyfa.ru www.jyfa-service.ru  

Nurmijärvi

Elg-Yhtiöt Oy Elg Jukka Sisutie 7, 01900 Nurmijärvi +358 400 450 338 jukka.elg@elg.fi

Soini

Saleston Oy, Jesse Holopainen, Teollisuustie 7, 63800 Soini, +358 44 0373 473, jesse.holopainen@saleston.fi

Myynti

Ville Rautiainen  fi gb

+358 40 750 9892

Huolto

Jaakko Lindström  fi gb

Jälkimarkkinapäällikkö

+358 40 565 0830

Varaosamyynti

Ville Rautiainen  fi gb

+358 40 750 9892

Jari Latomäki  fi gb se

+358 40 760 8386

Markku Koivunen  fi

+358 40 092 7157

Tavaran vastaanotto ja lähetys

Markku Koivunen  fi

+358 40 092 7157

Toimitusjohtaja

Otto Sirén  fi gb se

+358 20 761 9100

Talouspäällikkö

Marjukka Pamilo  fi gb se

+358 20 761 9100

 Suunnittelupäällikkö

Matti Kultala  fi gb se

+358 20 761 9100

Työnjohto: Hitsauskokoonpano

Jari Partala  fi

+358 20 761 9100

Työnjohto: Loppuvarustelu

Pertti Röman  fi gb

+358 20 761 9100

Ota yhteyttä

Nimi (pakollinen)

Sähköposti (pakollinen)

Aihe (pakollinen)

Viesti

Jyki Oy

Jykintie 10
FI-35400 Längelmäki

Puh. +358 20 761 9100

jyki(at)jyki.fi

Y-tunnus 1510807-3

Huolto

Jaakko Lindström  fi gb
+358 40 565 0830

Tavaran vastaanotto ja lähetys

Markku Koivunen  fi
+358 40 092 7157

Varaosat

Ville Rautiainen  fi gb
+358 40 750 9892

Jari Latomäki  fi gb se
+358 40 760 8386

Jyki-jälleenmyyjät

Katso Jyki-jälleenmyyjät »